Mając chwilę wolnego czasu doszedłem do wniosku, że pobawię się Universal App. Jakby ktoś nie wiedział to jest taki nowy „twór” Microsoftu umożliwiający tworzenie aplikacji na każde urządzenie z Windows 10. Niby zapowiada się fajnie ale jak zwykle nie ma tak prosto jakby się chciało!! Zamiast siedzieć i testować nowe kontrolki, rozwiązania na emulatorach Windows Phone i Windows […]
The post Universal App’s, SQLite i inne. Dramat za dramatem! appeared first on Sebastian De Gambe - dev passion.
]]>